Про колекції

Зазвичай комплект стіл+стільці складається з одного стола та чотирьох або шести стільців. Але у бренда PRESTOL немає жодних обмежень. Для більшої зручності всі моделі розподілені поміж декількох колекцій, виконаних у певному стилі. Тому кожен покупець у змозі сам обирати та компонувати як кількість, так і якість своїх майбутніх меблів.

TREND
PRESTOL TREND – колекція фаворитів бренда оптимальних розмірів для Вашої кухні.

HI-TECH
PRESTOL HI-TECH – це скло і блиск металу.
Функціональні механізми та інноваційні матеріали надають колекції стилю та лаконічності.
Обідні столи і кухонні стільці здаються мандрівниками, що потрапили до нашого часу з майбутнього. Рівні лінії, дивовижні, але чіткі форми, панування металевого блиску і скляних поверхонь вражають своєю довершеністю.

INDUSTRIAL
PRESTOL INDUSTRIAL є втіленням бунтарства та небажання підкорятися створеним стандартам. Кожен обідній стіл або стілець можна вважати новим маленьким всесвітом зі своїми правилами та звичаями. Вони виконані виключно з сучасних матеріалів та можуть мати будь-який вигляд. Тож не дивуйтеся, якщо побачите кухонні стільці з підлокотниками та механізмом обертання, або у вигляді крісел чи лавок.

EXCLUSIVE
PRESTOL EXCLUSIVE – це витончена колекція кухонних меблів, що прийде до смаку самим вибагливим поціновувачам прекрасного. Кухонні столи зроблені з натурального мармуру та металу, вкритих спеціальною захисною плівкою. Всі меблі виконані у витриманому стилі з домінуванням м’яких пастельних відтінків.

SMART
PRESTOL SMART – одночасно практичні і компактні столи та стільці з натурального дерева для кухонь невеликого розміру. Створені для поціновувачів простих форм та екологічно чистих матеріалів.

ART
PRESTOL ART – це брендові кухонні столи і стільці, які мають повне право вважатися витворами мистецтва. Вироблені з використанням справжньої деревини, натуральних тканин та екошкіри, вони вражають поєднанням вишуканих і класичних форм та сучасних модних тенденцій. Так обідній стіл у вікторіанському стилі вам запропонують доповнити кухонними стільцями із зображенням котиків, оленів та метеликів тощо.

PARTY
PRESTOL PARTY розроблена для відкритих і активних людей, що люблять приймати в себе друзів і влаштовувати вечірки. Тут можна знайти буфети, зручні лавочки, барні стільці, та багато іншого, що допоможе приємно і комфортно провести час в колі великої компанії.