Переваги:

Дилерська мережа

Завдяки активному розвитку дилерської мережі, стилістичні колекції столів і стільців PRESTOL стають ще ближче, їх можна не тільки побачити, а ще відчути і випробувати особисто, та зупинити вибір на моделі, що сподобалася.

Партнерська підтримка

Ми супроводжуємо і допомагаємо на всіх етапах співпраці. Навчаємо і підтримуємо персонал, забезпечуємо необхідною інформацією, рекламною продукцією, проводимо акції спрямовані на стимулювання збуту і підвищення лояльності бренду.

Товар на складі

Вам не доведеться довго очікувати обрані моделі. Всі столи і стільці, представлені у каталозі, завжди є на складі у достатній кількості і готові до оперативного відвантаження.

Сервіс

Ви можете бути впевненими у доброзичливості та бажанні допомогти: від менеджера з продажу до збірника меблів. Ми високо цінуємо свою репутацію, тому стежимо за рекламаціями та відгуками, підвищуючи якість послуг, що надаються.

Гарантія

Всі запропоновані столи і стільці мають гарантійний термін і можуть бути замінені, або відремонтовані у разі порушення їх функціональності або цілісності.

Надійність

PRESTOL користується підтримкою Меблевого холдингу ТопМебель. ТопМебель має 15 річний досвід и дає впевненість у фінансовій і економічній стабільності компанії.

PRESTOL – це перш за все надійність і нестримний розвиток, що знаходять своє втілення у якості, безпечності, інноваційності, концептуальності та постійному поповненні колекцій. Бренд, створений з метою поєднання найкращих столів та стільців для кухонь, віталень і столових кімнат поступово перетворюється на окремий світогляд. Світогляд, що є уособленням гармонійності, вишуканості, нестандартних рішень і зручності.